1 2 3 4 5 6

Oprogramowanie użytkowe

Często pomijanym i bagatelizowanym zagadnieniem związanym z efektywnym zarządzaniem firmą jest kwestia tzw. oprogramowania użytkowego. Tymczasem  jest ono jednym  z  podstawowych  czynników  gwarantujących  sprawne i bezproblemowe funkcjonowanie firmy. Ważne więc, aby programy użytkowe były funkcjonalne i przede wszystkim legalne, a przy tym w przystępnej cenie.
Dlatego też w swojej ofercie posiadamy oprogramowanie pomagające w codziennej pracy:

 1. OPROGRAMOWANIE BIUROWE (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do tworzenia prezantacji multimedialnych, menadżer kontaktów i terminów - klient poczty elektronicznej, bazy danych, przeglądarka plików graficznych, itp.)
   
 2. OPROGRAMOWANIE ANTYWIRUSOWE
   
 3. SYSTEMY OPERACYJNE
   
 4. KOPIA ZAPASOWA ON-LINE
   
 5. PROGRAMY GRAFICZNE
   
 6. OPROGRAMOWANIE SPECJALISTYCZNE

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami:
tel. +48 18 442 66 62
tel./fax. + 48 18 521 12 96
e -mail: biuro@h4b.pl

 

Outsourcing

Oferujemy objęcie stałą opieką techniczną infrastruktury informatycznej funkcjonującej w Państwa przedsiębiorstwie. Charakter świadczonych usług ma na celu utrzymanie ciągłości pracy sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

 

Sprzedaż – Finanse – Księgowość

Proponujemy oprogramowanie, które usprawni codzienną pracę w Państwa firmie. Ich niewątpliwą zaletą jest bogata funkcjonalność, intuicyjna obsługa, zgodność z przepisami i konkurencyjna cena. Służymy również opieką merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia i użytkowania systemów.

Copyright © 2020  h4b.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Intellect