1 2 3 4 5 6

Przykładowe rozwiązania

Wszystkim zainteresowanym proponujemy wsparcie przy przygotowywaniu wniosków. Zapewniamy również audyt szkoły, dzięki czemu możliwe będzie przygotowanie oferty zgodnej z rzeczywistym zapotrzebowaniem oraz racjonalne wykorzystanie środków z uzyskanego dofinansowania. Proponowane przez nas produkty oraz usługi są zgodne z wytycznymi rządowego projektu „Cyfrowa Szkoła”.

Poniżej przedstawiamy przykładowy zestaw urządzeń, które zintegrowane ze sobą tworzą kompletny system:


Tablica interaktywna SMART Board SB680

Pojawienie się tablicy interaktywnej SMART Board zrewolucjonizowało nauczanie. Dzięki niej edukacja i przekazywanie informacji stały się zdecydowanie prostsze oraz efektywniejsze. Nauczanie z wykorzystaniem tablic SMART Board jest bardzo skuteczne - poza wyjątkową mocą skupienia uwagi uczniów na omawianym zagadnieniu, oprogramowanie SMART Notebook wraz z tablicą daje nowe możliwości prezentacji wiedzy z różnych dziedzin. Nauczyciele dostają urządzenie, które pozwala poznać uczniom nowe zagadnienia, dotąd dla nich niedostępne: wirtualne muzea, reakcje chemiczne, których nie można przeprowadzić w szkolnym laboratorium, podróże po świecie. Baza gotowych zasobów pozwala nauczycielom w prosty i szybki sposób przygotować lekcję na każdym poziomie nauczania.

Projektor o ultra krótkiej ogniskowej CP-A221NM

Projektor CP-A221NM charakteryzuje się super krótką ogniskową, lekką i kompaktową konstrukcją oraz atrakcyjną wizualnie obudową. Oferuje najwyższej jakości obrazy przy niskich kosztach eksploatacji. Ten model sieciowy zapewnia łatwe zarządzanie, natomiast dzięki dołączonemu do urządzenia zestawowi do montażu ściennego, jego instalacja jest szybka i prosta. Posiada szereg funkcji zabezpieczających przed szkolną plagą – kradzieżami. Subtelnym blokadom elektronicznym towarzyszy masywny metalowy uchwyt do przeciągnięcia stalowej linki. Projektor edukacyjny CP-A221NM objęty jest specjalną 3-letnią gwarancją na lampę.

Przenośny komputer dla nauczyciela - Acer TravelMate TM576

Notebooki Acer są przeznaczone do zastosowań szkolnych – zastosowań o zwiększonym zapotrzebowaniu na wydajność i wytrzymałość. Oferta firmy Acer obejmuje m.in. laptopy z serii TravelMate. Funkcje ułatwiające zarządzanie i zapewniające bezpieczeństwo oraz prostota tworzenia i korzystania z treści multimedialnych sprawiają, że Notebooki Acer przy zastosowaniach w edukacji zapewniają wyjątkową uniwersalność. W połączeniu z ponad 8-godzinnym czasem pracy bateryjnej oraz cienką i lekką konstrukcją, notebooki TravelMate są idealnymi pomocnikami w pracy nauczycieli.

Wizualizer SMART SDC-330

Wizualizer SMART oferuje nauczycielowi wygodny sposób wyświetlania
i wykorzystywania obrazów obiektów w dowolnym czasie, nie zakłócając sprawnego przebiegu zajęć lekcyjnych. Pod obiektywem kamery dokumentacyjnej SDC 330 można umieszczać fizyczne obiekty i wyświetlać ich obrazy na tablicy interaktywnej SMART Board lub wykorzystać dostarczoną w zestawie aplikację Mixed Reality Tools, narzędzie 3D do programu SMART Notebook™. Aplikacja Mixed Reality Tools umożliwia tworzenie własnych materiałów 3D  i korzystanie z zasobów bibliotek innych firm, co pozwala wykorzystywać materiały najlepiej odpowiadające potrzebom uczniów a dzięki wirtualnemu sześcianowi można sterować obrazami 3D na tablicy interaktywnej.

Sieciowe urządzenie wielofunkcyjne Canon MF8080Cw

Kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne z kolorową drukarką. Wygodne i łatwe w użyciu, eleganckie urządzenie z nowoczesną, czarno-białą obudową, zapewnia doskonałą jakość kolorów. Urządzenie wielofunkcyjne z obsługą sieci ułatwia udostępnianie funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania w pełnym kolorze w małych grupach roboczych i zwiększa komfort pracy. Łatwa łączność bezprzewodowa oznacza, że i-SENSYS MF8080Cw to urządzenie Wi-Fi, które bezproblemowo integruje się z siecią bezprzewodową.

Szafka do ładowania baterii komputerów Conen LTL 18Z

Meble firmy Conen umożliwiają bezpieczne przechowywanie cennego sprzętu nawet w zapylonych pomieszczeniach. Dwoje drzwi, z których jedne zamykane są zamkiem
z 3-punktowym systemem blokowania, chronią przed kradzieżą oraz zniszczeniem. Szafka LTL18Z może pomieścić 16 laptopów, które mogą być jednocześnie podłączone do standardowo zainstalowanych gniazd sieciowych i ładowane. Szafka posiada 4 kółka, które pozwalają na przemieszczanie. LTL18Z nadaje się do wszystkich popularnych laptopów.

Głośniki Mediatech MT314

AUDIENCE MT3144 to zestaw dwudrożnych kolumn stereofonicznych do zastosowania z tablicami edukacyjnymi, projektorami oraz systemami audio. Tym samym jest to idealny sprzęt do sal lekcyjnych. Zestaw ma wbudowaną kartę dźwiękową, dwa porty USB oraz niezależne wejście analogowe stereo typu RCA. Głośniki pozwalają na odtwarzanie muzyki z komputera, czy też z profesjonalnego systemu audio. Ważnymi cechami zestawu są drewniane obudowy kolumn, co wpływa na jakość oferowanego brzmienia. Natomiast pełna kontrola dźwięku: głośność, tony niskie i tony wysokie pozwalają ustawić odpowiednią korekcje dźwięku.

Projektor multimedialny Hitachi CP-RX94

Przenośny, kompaktowy i lekki projektor CP-RX94 firmy Hitachi, stworzony został z myślą  o środowisku szkolnym, zapewnia obraz ze znakomitym współczynnikiem kontrastu. Łatwa obsługa pozwala nauczycielom i uczniom wyjątkowo szybko skonfigurować zestaw prezentacyjny. Projektor posiada gotowe szablony ekranowe, dzięki którym możliwe jest wyświetlanie siatek, linii i map na tablicach szkolnych. Rzutnik multimedialny Hitachi CP-RX94 został wyposażony w liczne funkcje zabezpieczające przed kradzieżą m.in. zabezpieczenie kodem PIN, logo właściciela zabezpieczone kodem, blokada panelu sterowania.

Ekran projekcyjny Projecta ProView

Bardzo stabilny ekran projekcyjny na statywie. Konstrukcja obudowy zabezpiecza ekran przed uszkodzeniami, został wyposażony w specjalną blokadę, która chroni ekran w transporcie. Konstrukcja ekranu umożliwia eliminację efektu trapezowego a specjalna rączka pozwala sprawnie regulować wysokość. Charakteryzuje się estetyczną obudową oraz prostotą i niezawodnością w używaniu. Ekran posiada różne rozmiary powierzchni projekcyjnej 178x178, 152x152.

Przenośny komputer dla ucznia
– Acer Aspire One D270 (10”) i Acer Aspire One 755 (11.6”)

Netbooki Acer Aspire One to dwa modele dedykowana dla edukacji. Są wystarczająco małe i lekkie, aby zmieścić się w uczniowskim plecaku. Netbooki Acer zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o uczniach. 8-godzinny czas pracy bateryjnej gwarantuje pełną swobodę użytkowania, ponieważ netbooki nie wymagają ładowania akumulatora podczas zajęć lekcyjnych.

 

 

Outsourcing

Oferujemy objęcie stałą opieką techniczną infrastruktury informatycznej funkcjonującej w Państwa przedsiębiorstwie. Charakter świadczonych usług ma na celu utrzymanie ciągłości pracy sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

 

Sprzedaż – Finanse – Księgowość

Proponujemy oprogramowanie, które usprawni codzienną pracę w Państwa firmie. Ich niewątpliwą zaletą jest bogata funkcjonalność, intuicyjna obsługa, zgodność z przepisami i konkurencyjna cena. Służymy również opieką merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia i użytkowania systemów.

Copyright © 2020  h4b.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Intellect