1 2 3 4 5 6

Szkoły

Z myślą o specyfice potrzeb oraz zgodnie z wymaganiami stawianymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej stworzyliśmy ofertę opartą o najnowocześniejsze produkty oraz kompleksowe rozwiązania dla sektora edukacyjnego na każdym poziomie.

Posiadamy szeroką gamę urządzeń, które połączone w zestawy tworzą kompatybilne pomoce dydaktyczne ułatwiające realizację programów nauczania.
Przy przygotowaniu swojej oferty dbamy o to, aby proponowane rozwiązania zachowywały wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz niezawodności.

Oprócz sprzedaży produktów, oprogramowania i ich instalacji zapewniamy również szkolenia z zakresu prawidłowego użytkowania dla kadry nauczycielskiej oraz profesjonalny serwis. Służymy także pomocą i doradztwem w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z infrastrukturą informatyczną.

 

 

Przykładowe realizacje:


 

Outsourcing

Oferujemy objęcie stałą opieką techniczną infrastruktury informatycznej funkcjonującej w Państwa przedsiębiorstwie. Charakter świadczonych usług ma na celu utrzymanie ciągłości pracy sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

 

Sprzedaż – Finanse – Księgowość

Proponujemy oprogramowanie, które usprawni codzienną pracę w Państwa firmie. Ich niewątpliwą zaletą jest bogata funkcjonalność, intuicyjna obsługa, zgodność z przepisami i konkurencyjna cena. Służymy również opieką merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia i użytkowania systemów.

Copyright © 2020  h4b.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Intellect