1 2 3 4 5 6

Apteki

Oferujemy objęcie stałą opieką techniczną infrastruktury informatycznej funkcjonującej w Państwa aptece. 

Charakter świadczonych usług ma na celu utrzymanie ciągłości pracy sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. 


W ramach oferty proponujemy:
1. Inwentaryzację sprzętu w celu weryfikacji oraz dokonania spisu posiadanych zasobów sprzętowych i wykorzystywanych aplikacji, kontrola poprawności funkcjonowania, testy sprzętu, oznaczenie sprzętu.
2.
 Okresowe czynności konserwacyjne mające na celu weryfikację poprawności funkcjonowania, rozbudowę oraz optymalizację działania sprzętu, a także przegląd i okresową aktualizację oprogramowania firmy Kamsoft S.A. na podstawie posiadanych uprawnień serwisowych.
3. 
Serwis eksploatacyjny związany z wystąpieniem ewentualnych usterek.
4.
 Wsparcie techniczne.
5.
 Dostawę materiałów eksploatacyjnych, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.
6.
 Odbiór zużytego sprzętu komputerowego do recyklingu.

Przystąpienie do programu opieki technicznej poprzedzone jest wykonaniem inwentaryzacji sprzętu komputerowego, który ma być objęty umową serwisową. Usługa ta ma na celu określenie konfiguracji oraz stanu technicznego zasobów komputerowych, wskazanie wykorzystywanego w oparciu o posiadane licencje oprogramowania.

 

Outsourcing

Oferujemy objęcie stałą opieką techniczną infrastruktury informatycznej funkcjonującej w Państwa przedsiębiorstwie. Charakter świadczonych usług ma na celu utrzymanie ciągłości pracy sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

 

Sprzedaż – Finanse – Księgowość

Proponujemy oprogramowanie, które usprawni codzienną pracę w Państwa firmie. Ich niewątpliwą zaletą jest bogata funkcjonalność, intuicyjna obsługa, zgodność z przepisami i konkurencyjna cena. Służymy również opieką merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia i użytkowania systemów.

Copyright © 2020  h4b.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Intellect