1 2 3 4 5 6

Outsourcing IT


OPTYMALIZACJA PROCESÓW BIZNESOWYCH PRZY NISKIM
NAKŁADZIE FINANSOWYM?

 
TERAZ TO MOŻLIWE!

Powierz nam obowiązki związane z administracją siecią oraz systemami IT 
i skoncentruj się na strategicznych celach swojej firmy.


Współpraca z nami oznacza przede wszystkim obniżenie kosztów związanych z zatrudnieniem etatowego informatyka (brak kosztów urlopów, zwiększania kwalifikacji personelu a przede wszystkim kosztów utrzymania jego stanowiska pracy) oraz możliwość skupienia się na podstawowej działalności biznesowej i efektywniejsze wykorzystanie zasobów.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Oferta każdorazowo dopasowana jest do potrzeb    i oczekiwań osób decydujących się na współpracę z nami.

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy m.in.:
- apteki
- placówki medyczne
- biura (biura rachunkowe, itp.)
- szkoły i placówki edukacyjne
- sklepy
- składy węglowe
- i inne

Zakres usług zawartych w umowie outsourcingowej oraz ich koszt uzależniony jest przede wszystkim od: wielkości systemu informatycznego danej firmy, częstości wizyt i ilości godzin pracy w miesiącu, szybkości reakcji, itp. Każda umowa jest dostosowana do bieżących i przyszłych potrzeb naszych klientów.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami:
tel. +48 18 442 66 62
tel./fax. + 48 18 521 12 96
e -mail: biuro@h4b.pl

 

Outsourcing

Oferujemy objęcie stałą opieką techniczną infrastruktury informatycznej funkcjonującej w Państwa przedsiębiorstwie. Charakter świadczonych usług ma na celu utrzymanie ciągłości pracy sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

 

Sprzedaż – Finanse – Księgowość

Proponujemy oprogramowanie, które usprawni codzienną pracę w Państwa firmie. Ich niewątpliwą zaletą jest bogata funkcjonalność, intuicyjna obsługa, zgodność z przepisami i konkurencyjna cena. Służymy również opieką merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia i użytkowania systemów.

Copyright © 2020  h4b.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Intellect