1 2 3 4 5 6

Dzierżawa - Leasing sprzętu komputerowego

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy zaproponować usługę korzystnego leasingu oraz wynajmu sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz rozwiązań IT.

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy firmy i instytucje, którym zależy na znalezieniu alternatywy dla tradycyjnej formy zaopatrywania się w najnowocześniejsze rozwiązania IT przy zachowaniu niskiego wkładu własnego.

Warunki współpracy każdorazowo dopasowywane są do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zadowolić nawet tych najbardziej wymagających. W ramach współpracy proponujemy również usługi instalacji, administracji oraz opieki serwisowej powierzonego sprzętu. Gwarantuje to niezawodną jego pracę przez cały okres najmu.

W naszej ofercie znajdują się m. in. :
- notebooki
- komputery stacjonarne
- drukarki
- kopiarki
- skanery
- urządzenia wielofunkcyjne
- serwery
- sprzęt sieciowy
- sprzęt multimedialny
- kasy fiskalne
- oprogramowanie
- konsola do gier

Zapraszamy do kontaktu  telefonicznego bądź mailowego w celu złożenia zapytania ofertowego i uzyskania szczegółowych informacji.

tel. +48 18 442 66 62
tel./fax. + 48 18 521 12 96
e -mail: biuro@h4b.pl

 

 

Outsourcing

Oferujemy objęcie stałą opieką techniczną infrastruktury informatycznej funkcjonującej w Państwa przedsiębiorstwie. Charakter świadczonych usług ma na celu utrzymanie ciągłości pracy sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

 

Sprzedaż – Finanse – Księgowość

Proponujemy oprogramowanie, które usprawni codzienną pracę w Państwa firmie. Ich niewątpliwą zaletą jest bogata funkcjonalność, intuicyjna obsługa, zgodność z przepisami i konkurencyjna cena. Służymy również opieką merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia i użytkowania systemów.

Copyright © 2020  h4b.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Intellect