1 2 3 4 5 6

Skutki braku nakładów na BDO

Świadomość konsekwencji jakie ponosi przedsiębiorstwo za niedopełnienie obowiązków związanych z bezpieczeństwem danych osobowych lub brak systemu zarządzania i ochrony danych osobowych jest nadal bardzo mała. Tymczasem przypilnowanie tych kwestii jest bardzo ważne. W przeciwnym razie firmie grozi:

 1. odpowiedzialność materialna
   
 2. odpowiedzialność karna za:
  • posiadanie programów bez wymaganej licencji
  • niespełnianie wymagań zawartych w ustawie o Ochronie Danych Osobowych- nie posiadanie polityki bezpieczeństwa (procedur i rozwiązań organizacyjnych dla utrzymania zbiorów danych osobowych)
  • przechowywanie danych osobowych dla których wygasł cel przetwarzania
    
 3. przestoje w pracy przedsiębiorstwa

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami:
tel. +48 18 442 66 62
tel./fax. + 48 18 521 12 96
e -mail: biuro@h4b.pl

 

Outsourcing

Oferujemy objęcie stałą opieką techniczną infrastruktury informatycznej funkcjonującej w Państwa przedsiębiorstwie. Charakter świadczonych usług ma na celu utrzymanie ciągłości pracy sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

 

Sprzedaż – Finanse – Księgowość

Proponujemy oprogramowanie, które usprawni codzienną pracę w Państwa firmie. Ich niewątpliwą zaletą jest bogata funkcjonalność, intuicyjna obsługa, zgodność z przepisami i konkurencyjna cena. Służymy również opieką merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia i użytkowania systemów.

Copyright © 2020  h4b.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Intellect