1 2 3 4 5 6

Skorzystaj z pomocy konsultanta

Do  sprawnego  zarządzania  systemem bezpieczeństwa danych osobowych potrzebna jest  nie  tylko  wiedza  z zakresu  ochrony  danych  osobowych,  ale  również  znajomość  technologii   informatycznych   związanych  z bazami danych, systemami operacyjnymi, sprzętem komputerowym, siecią informatyczną, siecią elektryczną, alarmami, systemami zabezpieczenia budynku na wypadek powodzi czy pożaru. Osoby profesjonalnie prowadzące swoją działalność nie zawsze mają czas na to, aby podnosić kwalifikacje w tym zakresie. Dlatego też idealnym rozwiązaniem jest powierzenie zadań związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem danych osobowych odpowiednio wykwalifikowanym konsultantom.

Rolą konsultanta BDO jest przejęcie jak największej ilości zadań związnych z tworzeniem polityki bezpieczeństwa, pomoc przy wdrożeniu wszystkich jej elementów oraz przekazanie odpowiedniej dokumentacji BDO. Jest on również reprezentantem firmy podczas kontroli GIODO. Posiadają oni niezbędne narzędzia do gromadzenia informacji oraz odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu w przypadku pojawienia się problemu czy też niezgodności szybko lokalizują jego źródło oraz proponują najlepsze rozwiązanie.

Delegowanie obowiązków związanych z BDO na naszą firmę oznacza dla Państwa oszczędność:

  • czasu: sprawne i szybkie przygotowanie oraz zarządzanie dokumentacją
  • pieniędzy:  ograniczenie kosztów związanych z budową i utrzymaniem własnych systemów bezpieczeństwa; eliminacja konieczności dokształcania się z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych czy też systemów informatycznych
  • miejsca: dzięki pomocy naszych konsultantów wszystkie dane, zestawienia i ewidencje gromadzone są w odpowiedni sposób i z należytą starannością
 

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami:
tel. +48 18 442 66 62
tel./fax. + 48 18 521 12 96
e -mail: biuro@h4b.pl

 

 

Outsourcing

Oferujemy objęcie stałą opieką techniczną infrastruktury informatycznej funkcjonującej w Państwa przedsiębiorstwie. Charakter świadczonych usług ma na celu utrzymanie ciągłości pracy sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

 

Sprzedaż – Finanse – Księgowość

Proponujemy oprogramowanie, które usprawni codzienną pracę w Państwa firmie. Ich niewątpliwą zaletą jest bogata funkcjonalność, intuicyjna obsługa, zgodność z przepisami i konkurencyjna cena. Służymy również opieką merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia i użytkowania systemów.

Copyright © 2020  h4b.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Intellect